Sterowanie bramami, roletami, zasłonami, żaluzjami

Zobacz Sterowanie bramami, roletami, zasłonami, żaluzjami - image073

Inteligentny System SMARTech pozwala na znacznie bardziej efektywne wykorzystanie możliwości sterowania roletami, żaluzjami, oknami, bramami. Sterowanie centralne i z dowolnego miejsca oraz możliwość zaprogramowania automatycznych zdarzeń, zapewniają nam komfort i bezpieczeństwo.

Po wyjściu domowników zamykają się rolety zewnętrzne, zasłony w pokojach podnoszą się, aby uniknąć nadmiernego zakurzenia, obniża się temperatura, wentylacja ustawia się na minimalną moc. Użytkownik zostanie poinformowany sygnałem ostrzegawczym o wykryciu niezamkniętego okna lub rolety antywłamaniowej.

 

Przykłady

  • Zobacz Sterowanie bramami, roletami, zasłonami, żaluzjami - 13Lamelki żaluzji ustawiają się zawsze tak, by w pomieszczeniu było jasno, ale by promienie słonecznie nie oślepiały i umożliwiały pracę przy komputerze/oglądanie TV.
  • Rolety są opuszczane, gdy promienie słoneczne zbyt mocno ogrzewają pomieszczenie.
  • Rolety są unoszone, gdy światło dzienne umożliwi oszczędność sztucznego oświetlenia (energii).
  • Przy silnym wietrze, układ sterowania markizami spowoduje ich schowanie w celu ochrony przed uszkodzeniem.
  • Sensory kontrolują okna, drzwi, bramy garażowe i sygnalizują każde nieprawidłowe działanie. Na życzenie również telefonicznie lub przez Internet.
  • Otwarcie bramy wjazdowej spowoduje włączenie oświetlenia podjazdu do garażu.
  • Gdy zapada zmierzch żaluzje, okna i rolety zamykają się, by chronić domowników przed wzrokiem osób z zewnątrz.
  • Unikalne, elektryczne karnisze, pozwalają automatycznie odsłaniać i zasłaniać typowe zasłony.
  • Jeden pilot przy kluczykach samochodowych może sterować zarówno jego alarmem, jak i bramą wjazdową i garażową. Może jednak także uruchamiać oświetlenie na podjeździe i w garażu oraz włączać alarm (wyłączania proponujemy dokonywać wyłącznie ręcznie poprzez wstukanie kodu).

W ofercie produktów zasłaniających okna występują urządzenia sterujące oraz wykonawcze pozwalające zaspokoić różne potrzeby – karnisze na zwykłe zasłony, żaluzje poziome i pionowe, rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne, plisy i duette.

Czy chcesz otrzymać darmowy Poradnik o Inteligentnych Domach?

Czy chcesz otrzymać indywidualną ofertę?

Udostępnij znajomym

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *