EIB.pl – nowy serwis o Inteligentnych Domach

Witam ponownie,

miło jest mi poinformować Cię, że uruchomiliśmy kolejny serwis internetowy o Inteligentnych Domach – www.eib.pl (KNX to nowa nazwa czołowego systemu KNX
– oczywiście www.eib.pl prowadzi już do nowego miejsca).

Serwis KNX.pl zawiera obecnie wiele tekstów ogólnych i rozszerzonych, oraz zdjęcia, ceny i prezentacje produktów np. nowe interaktywne animacje paneli dotykowych i przycisków:
http://www.eib.pl/a/przyciski-prion.html
http://www.eib.pl/a/przyciski-jung.html
http://www.eib.pl/a/panele-i-wyswietlacze-scienne-knx.html

W kolejnych miesiącach będziemy rozszerzać serwis, by był on głównym miejscem w Polsce prezentującym niekomercyjne informacje, wiedzę i ofertę na rynku.

Planujemy też stworzenie zamkniętej części z wiedzą niedostępną ogólnie, materiałami szkoleniowymi, konsultacjami z ekspertami, kalendarzem wydarzeń na rynku Inteligentnych Domów, pocztą itd.

Proszę o Twoją opinię o serwisie www.KNX.pl, propozycje, co jeszcze powinno się w nim znaleźć, a może propozycje współpracy, jeśli chcesz wziąć udział w jego tworzeniu.

Udostępnij znajomym

2 komentarze

 1. Powiem szczerze, że moim zdaniem grafika serwisu jest bardzo przyzwoita – prosta, czytelna, komunikuje że to portal informacyjny a nie strona firmowa.

  Pozdrawiam i życzę sukcesów!
  Piotr Michalak

 2. Serwis wydaje się być tym czego brakowało w poradniku, w końcu w jednym miejscu kompendium wiedzy
  Tworzę własny serwis tego typu http://www.sprytnydom.yoyo.pl na chwilę obecną jest dużo „biedniejszy” ale liczę na współpracę i wspólne poszerzanie wiedzy w tej dziedzinie.
  Pozdrawiam
  Wojtek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *