Opinie klientów SMARTech

Szanowni Klienci, którym zrealizowaliśmy system Inteligentnego Domu – prosimy o Państwa opinię o jakości naszych usług. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Po pierwsze, by poprawić jakość naszych usług, a po drugie, by poznali ją nasi potencjalni klienci. Mamy nadzieję, że Państwa zdanie o nas jest pozytywne, ale z uwag będziemy również bardzo zadowoleni, gdyż niełatwo dziś uzyskać konstruktywną krytykę, która pozwoliłaby poprawić to, co robi się nienajlepiej.

Czy są Państwo z nich zadowoleni?
Czy poleciliby nas Państwo znajomemu?
Co zrobiliśmy lepiej, niż Państwo oczekiwali?
Co zrobiliśmy gorzej, niż Państwo oczekiwali?

Udostępnij znajomym

4 komentarze

  1. Polecam usługi firmy SMARTech Pana Mariusza Szepietowskiego. Instalacja „inteligentnego domu” została wykonana w 2010 roku i przez 12 lat działa sprawnie, a w sytuacjach związanych z bieżącą eksploatacją czy serwisem firma zawsze służy wsparciem.

  2. Z czystym sumieniem rekomenduję usługi Firmy SMARTech. Projekt w moim domu był złozony i zakładał integrację wielu systemów sterowania – od ogrzewania/wentylacji, poprzez oświetlenie ze zdefiniowanymi scenami, do dytrybucji materiałów i audycji audio oraz na wygodnej kontroli urządzeń TV/SAT/bluray skończywszy. Projekt zakładał również wsółpracę z systemami monitoringu. Po jego udanym wdrożeniu chciałbym podkreślić rzetelność, absolutną uczciwość oraz elastyczność przedstawicieli Firmy w podejściu do oczeiwań inwestora. Dziękuję za dobra współpracę.

  3. W oparciu o pięcioletnie dośwadczenie bez wahania stwierdzm, że profesjonalny spoóśb wykonywania usług, solidność, uczciwość oraz kompetencja personelu wyrożniają zespól Smartech na rynku. Niezwaodna Firma bez zstrzezeń godna rekomendacji

  4. Zadowolony jestem, znajomym poleciłem (i też skorzystali), wszystko zgodnie z oczekiwaniami, czyli ani nie gorzej ale też, co najwalniejsze, żadnych wpadek. Gdy będę ponownie szykował mieszkanie czy apartament tez skorzystam z Waszych usług.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *