Dziękuję za zainteresowanie :-)

Tym razem krótko się pochwalę, że w trzy miesiące na mój poradnik zapisało się 1000 osób 🙂

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i wiele ciekawych sugestii i opinii. Szykuję drugą edycję poradnika wzbogaconą o informacje, jakich Państwo oczekują (otrzymają ją wszyscy obecni czytelnicy, jednak zajmie mi to trochę czasu, więc nie nastąpi za miesiąc).

Stopniowo też będziemy rozwijać nowy serwis w polskim internecie poświęcony inteligentnym domom nakierowany na wiedzę merytoryczną, i materiały szkoleniowe,
a nie na marketing naszej firmy.

Oczywiście proszę o kolejne pytania i oczekiwania, by ten poradnik był coraz ciekawszy dla obecnych i nowych czytelników.

Za mało wiedzy? Znacznie więcej znajdziesz w poradnikach. Kliknij tu i poznaj je!

Udostępnij znajomym

3 komentarze

  1. Masz racje że wasze podejście jest egoistyczne,oferta jest dla snobów lub szczęściaży którzy trafili milion w totka (euro).Nawet we Francji ceny za poszczególne detale nie są tak kosmiczne jak u Was.Interesuje mnie poruwnanie rozwiązań technicznych a nie same idee.

  2. Witam,
    Bardzo cieszy mnie informacja mówiąca o powstawaniu nowego serwisu ukierunkowanego na zagadnienie szkoleniowe. Mam nadzieję, że będzie dostępny już niedługo a jego poziom będzie jak najwyższy. Pozdrawiam.

  3. Tysiac osob… gratuluje popularnosci xD Jesli masz napisany choc jeden rozdzial drugij czesci poradnika, to wyslij do mnie jesli chcesz ;] pozdrawiam Janusz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *