Czy Inteligentny Dom leczy domowników?

Co raz częściej widzimy w filmach sceny, gdy tajemnicze maszyny „coś robią” z ciałem człowieka i po chwili staje się on zdrowszy, odradzają mu się organy itd. Zapewne kiedyś będzie to realne, może nawet powszechne…

Zainspirowany tym, pomyślałem, czy mogę coś zrobić w tym kierunku, by klienci firmy SMARTech korzystali nie tylko na komforcie, bezpieczeństwie i oszczędności energii, ale też na zdrowiu. Tylko jak to zrobić, skoro im łatwiejsza obsługa domowych systemów, tym rzadziej trzeba wstawać z fotela?

Tu tkwi cały szkopuł rozwoju dzisiejszych technologii – ruszamy się co raz mniej, ale pracujemy co raz więcej. Nasze ciała wiotczeją, nasze kręgosłupy są przeciążone. To już powszechne choroby cywilizacyjne, podobnie, jak problemy ze wzrokiem.

Na pogarszający się wzrok nie potrafię nic poradzić, sam mam z nim problemy. I oczywiście miałem też problemy z kręgosłupem. Ból, rwa kulszowa, sztywny kark – znam to z autopsji.

Gdy kilka lat temu użyłem łóżka masującego HotStone, moje problemy zniknęły po kilku masażach. Zdecydowałem się więc na wprowadzenie tych pomocnych urządzeń na rynek Polski. Od kilku lat pomagają naszym klientom, choć sieć dystrybucji jest niezależna od oferowanych przez nas usług wdrażania systemów Inteligentnego Domu.

Zobacz Czy Inteligentny Dom leczy domowników? - Rehabilitacyjne łóżko masujące HotStone 1024x595

HotStone – Rehabilitacyjne Łóżko Masujące

Tym razem proponuję nietypową „transakcję wiązaną”. Pierwszym siedmiu klientom, którzy podpiszą z nami umowę na system Inteligentnego Domu dodamy gratis najlepszą wersję łóżka HotStone, o wartości 12.770zł. Szczegółowy opis znajduje się na stronie HotStone.pl – Rehabilitacyjne Łóżka Masujące, a z zainteresowanymi klientami będziemy już indywidualnie ustalać termin montażu (w obecnym, lub nowym domu).

Promocja ta trwa do wyczerpania puli – 7 promocyjnych łóżek HotStone.

Udostępnij znajomym

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *