O firmie SMARTech

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu
technologii przyszłości. Niech wyprzedzają oczekiwania i zaspokajają
potrzeby inwestorów. Kładziemy nacisk na efektywność i niezawodność.
Na czas, bez awarii, po konkurencyjnej cenie.

Firma SMARTech – Inteligentny Dom powstała 23 stycznia 1998. Jako pierwsza w kraju zaczęła oferować systemy Inteligentnego Domu niewymagające dodatkowego okablowania (X10). Również jako pierwsza zajęła się ich propagowaniem i sprzedażą poprzez Internet. W ciągu pierwszych 5 lat istnienia naszym głównym celem było poinformowanie rynku o nowych możliwościach. Nasze działania informacyjne w Internecie, czasopismach i poradnikach odniosły zamierzony skutek – rynek systemów Inteligentnego Domu i Budynku znacznie się rozwinął, tematyka ta stała się także bardziej znana. W tym czasie też z nikomu nieznanej firmy zmieniliśmy się w lidera na rynku z największą liczbą realizacji. Potwierdzeniem naszej pozycji było zaproszenie naszej firmy do Business Centre Club oraz przyznanie nam Medalu Europejskiego przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej za wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Od początku działalności firmy jej głównym aspektem działania jest tworzenie rozwiązań Inteligentnego Budynku w domach prywatnych i budynkach użytkowych. W ramach kompleksowych realizacji oferujemy:

  • projekty wszelkich instalacji kablowych;
  • ułożenie instalacji zasilających, alarmowych, AV;
  • dostawę odpowiednich urządzeń;
  • integrację z innymi systemami (np. ogrzewaniem i klimatyzacją);
  • programowanie i uruchomienie całości.

W trosce o jak najlepszą obsługę Klientów tworzymy Grupę SMARTech – ogólnopolską sieć Autoryzowanych Instalatorów i Partnerów zajmujących się zadaniami takimi jak pozyskiwanie klientów, badanie ich potrzeb, ofertowanie, montaż instalacji i urządzeń. Należy do niej kilkadziesiąt firm zatrudniających kilkuset wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i programistów. Naszym Partnerom zapewniamy wsparcie techniczne podczas wdrażania systemu, świadczymy również usługi doradcze i szkoleniowe.

Stale zwiększamy naszą ofertę, jakość usług i zasięg oddziaływania – wykonujemy realizacje w całym kraju. Pracujemy równolegle nad kilkudziesięcioma inwestycjami, co szybko zwiększa nasze doświadczenie i wiedzę oraz motywuje do nowych pomysłów i innowacyjności. Szukamy nowych rozwiązań, zwiększających możliwości Systemów i ich atrakcyjność dla naszych klientów. Obecnie SMARTech jest najprawdopodobniej jedyną firmą w Polsce, której doświadczeni pracownicy mogą oficjalnie zainstalować system KNX (certyfikat KNX Partner) oraz panele i system sterowania CRESTRON (certyfikat Authorized CRESTRON Dealer).

Jestem przekonany, że nasze działania zaowocują jeszcze ciekawszymi pomysłami i realizacjami oraz jeszcze lepszymi relacjami, jakie łączą nas z Państwem.

Mariusz Szepietowski


Zobacz O firmie SMARTech - knx partner

 

Zobacz O firmie SMARTech - Crestron Dealer

 

Zobacz O firmie SMARTech - prezes

 

Udostępnij znajomym

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *