Współpraca z deweloperami

 

Wymagania kupujących mieszkania wciąż rosną. Osoby poszukujące własnego lokum zwracają uwagę już nie tylko na ich standard i otoczenie, ale także na dodatkowe zalety oferty. Duże znaczenie ma to czy wybrane mieszkanie zagwarantuje im w przyszłości komfort, poczucie estetyki i bezpieczeństwa.

Inteligentny Dom – Standard nowoczesnego budownictwa

Zintegrowane sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, systemem alarmowym zdecydowanie podnosi komfort życia w domu czy mieszkaniu. Na przykładzie mieszkania (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon) przedstawiamy niektóre funkcje systemu Inteligentnego Domu, które można zastosować w nowobudowanym apartamencie.

Zobacz Współpraca z deweloperami - projekt dew

Sterowanie oświetleniem

Mogą Państwo popuścić wodze fantazji i sprawnie stworzyć w domu Inwestora niepowtarzalną atmosferę. W pomieszczeniach dużych lub reprezentatywnych warto zaprogramować kilka scen (nastrojów) oświetleniowych. Innego oświetlenia domownik potrzebuje przy romantycznej kolacji, innego, gdy odwiedzą go znajomi. Teraz można jednym przyciskiem zmienić „nastrój” z np. z romantycznego na ogólny. W scenach świetlnych bierze udział nie tylko oświetlenie, ale również rolety, sprzęt a/v itp. W łazience i przedpokoju zastosowane zostały tradycyjne czujki ruchu.

W niektórych pomieszczeniach warto rozważyć dodatkowe ściemnianie lamp. Takimi pomieszczeniami są salon (dla uzyskania np. nastrojowego oświetlenia) i korytarz między sypialnią a łazienką (aby w nocy światło nie oślepiało zaspanego domownika.

Inteligentne przyciski

Kilka wyłączników, sterownik rolet, termostat… można się pogubić. Przyciski, które oferujemy, mogą posiadać różną liczbę klawiszy, termostat oraz wyświetlacz. Klawisz pierwszy może sterować kinkietami, klawisz drugi lampami itd. w zależności od upodobań Inwestora. Kolejną funkcją przycisków jest sterowanie systemem ogrzewania i klimatyzacji. Na wyświetlaczu, w zależności od zaprogramowania może być wyświetlana aktualna temperatura w pomieszczeniu i na zewnątrz, tytuł piosenki lub nazwa wykonawcy i inne przydatne informacje.

Sterowanie ogrzewaniem

Dzięki zastosowaniu Systemu SMARTech instalacja grzewcza jest optymalnie eksploatowana, co w znacznym stopniu przyczynia się do oszczędności. Nakład energii utrzymany jest na maksymalnie niskim poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego komfortu. Inteligentne sterowanie powoduje, że każde pomieszczenie może mieć indywidualną temperaturę.

W projekcie przewidziano 3 strefy grzewcze: salon, sypialnia i łazienka. Do kontrolowania temperatury wykorzystujemy zintegrowane z przyciskami termostaty o estetycznym wyglądzie. W salonie przewidziano również klimatyzator, który jest włączany jedynie, gdy ktoś jest w domu, aby nie marnować energii. W kuchni i łazience proponujemy wentylację mechaniczną. W łazience dodatkowo wentylator jest z podtrzymaniem, uruchamiany dzięki tradycyjnej czujce ruchu.

Sterowanie roletami, zasłonami, żaluzjami, ekranami

Inteligentny System pozwala na znacznie bardziej efektywne wykorzystanie możliwości sterowania roletami, żaluzjami, oknami. Po wyjściu domowników zamykają się rolety zewnętrzne (w projekcie przewidziano rolety w każdym oknie), zasłony w pokojach podnoszą się, aby uniknąć nadmiernego zakurzenia. Sterowniki pozwalają również na obsługę podnoszenia i opuszczania ukrytego np. w suficie ekranu, szybko zmieniając salon w salę kinową, a po projekcji chowając cały sprzęt, jeśli nie pasuje do wystroju wnętrza.

Przy oknach proponujemy również czujniki otwarcia okien. Dzięki nim ogrzewanie w pomieszczeniu się obniży, a domownik zostanie poinformowany sygnałem ostrzegawczym, że nie zamknął okna wychodząc z domu.

NOWOŚĆ!

Nowe urządzenie kombinowane otwiera mnóstwo możliwości dla mieszkań, apartamentów, biur i hoteli. Room Master – obejmuje wszystkie wymagania instalacji elektrycznych, grzewczych, klimatyzacji i wentylacji. Jeden produkt – mnóstwo możliwości:

  • Wygodna i prosta obsługa funkcji pomieszczeń przez domowników

  • Kontrola temperatury i klimatyzacji w zależności od pory roku i temperatury na zewnątrz

  • Automatyczne przełączanie scen świetlnych

  • Sterowanie żaluzjami, roletami, wysuwanymi ekranami

Ten kompaktowy produkt pozwala na zminimalizowanie urządzeń w szafie rozdzielczej, gdyż oferuje funkcje, które zwykle są dostarczane przez kilka (bądź kilkanaście) pojedynczych urządzeń.

Zobacz Współpraca z deweloperami - kombi

 Zapraszamy do współpracy.

W razie zapytań o konkretne możliwości, urządzenia, dla Państwa klienta przygotujemy indywidualną ofertę, którą możemy omówić wspólnie z Państwem.

Jeśli rozwiązania przez nas przedstawione uznają Państwo za warte zainteresowania prosimy o kontakt.

Udostępnij znajomym

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *